Matka a její dcera kojí stejné dítě. S dcerou jsme si vzájemně vytvořily hluboký vztah, říkají

Foto: www.pixabay.com

Mladá maminka odhalila pro britský deník The Sun část svého intimního života. Dítě ve stáří deseti měsíců dlouhodobě kojí společně s jeho babičkou.

Jednadvacetiletá Julia Cannons z amerického státu Missouri se o svou dceru Naomi stará společně se svou matkou Angelou Owens (47).

Angela začala Naomi kojit, když jí byly čtyři měsíce. Zjistila totiž, že má stále dostatek mateřského mléka, které se nepřestalo vytvářet ani delší dobu po narození jejího nejmladšího potomka.

 

“Moje dcera chce být kojena 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.”

Julia Cannons, matka desetiměsíční Naomi

“Byla jsem ve sprše, když si Naomi žádala další kojení,” uvedla Julia v rozhovoru pro deník The Sun.

“Moje matka se mě v tu chvíli zeptala, zda by mi bylo nepříjemné, kdyby Naomi sama nakojila,” řekla s tím, že Angela kvůli nezjištěné fyzické anomálii stále vytváří nadbytek mateřského mléka.

Matka s její dcerou se podílejí na kojení desetiměsíční holčičky. Foto: repro The Sun

Matka s její dcerou se podílejí na kojení desetiměsíční holčičky. Foto: repro The Sun

“Nevadilo mi to,” dodala Julia, podle níž se nyní v kojení malé Naomi střídají. Babička tak svou dcerku kojí mnohokrát měsíčně.

“Nejdříve jsme si nebyly jisté, zda Naomi bude přijímat jiné mléko, ale sála jej okamžitě. Bylo to opravdu úžasné,” doplnila Julie.

“Děláme to tak už šest měsíců,” poznamenala Julie s tím, že jí to usnadňuje i osobní život. “Mohu se vyspat a dát si v klidu dobré jídlo,” dokončila s tím, že je to pro ni obrovská pomoc, které si velmi váží.

Nela Hermannová

Po studiu na Jihočeské univerzitě se ve volných dnech zabývám problematikou zdravé výživy.