Tipy na vánoční dárky (2. díl): Dárky na poslední chvíli – za tisíce i desetikoruny

Tiny-Love-lehatko-3v1-Rocker-Napper-dzinove-la

Vánoce se rychle blíží. Někteří rodiče už mají na balkóně nebo v zahradním domku připravený stromeček, jiní si pro něj teprve půjdou. Jedno mají ale všichni společné – dokupují poslední dárky pro své nejmenší. Přinášíme vám několik tipů, kterými se můžete inspirovat:

Herní deka se spoustou aktivit

Herní deky, které obsahují spoustu aktivních prvků, neudělají dětem jen radost. Také jim pomáhají stimulovat všechny smysly, hlavně zrakové, sluchové a hmatové.

V neposlední řadě se díky vkusnému zpracování a pečlivě provedeným detailům skvěle vyjímají v dětském pokojíčku. Příkladem je velmi měkká a na dotek příjemná béžová deka, která potěší i tu nejnáročnější maminku a samozřejmě i její děťátko. Její výrobce Mothercare patří k předním producentům velice kvalitních dětských hraček.

Mothercare-hraci-deka-3v1-medvidek-b

Mothercare hrací deka 3v1 medvídek: Je tvarovaná v podobě roztomilého medvídka, kterého doprovází pět odnímatelných závěsných hraček. Podložka může být používána i bez oblouků. To se hodí v případě, že je dítě již odrostlejší. Dvě tlapky medvídka navíc šustí. V dalších dvou je ukryto chrastítko.

Na další herní deky se podívejte zde.

Luxusní houpací kůň Jasper

Prestižní britskou značku Little Bird Told Me není třeba nijak dlouze představovat. Věnuje se výrobě luxusních dětských hraček, přičemž se zaměřuje na klasické houpací koníky. Ty vynikají snadnou údržbou, elegancí, kvalitou provedení a jednoduchou montáží.

Jejich základem je vždy pevný dřevěný rám s nosností do 20 kilogramů (podle druhu houpacího zvířátka). Výběrem této hračky nikdy nemůžete šlápnout vedle!

LB3025-Jasper-

Little Bird Told me jezdecký houpací kůň Jasper: Zatím největší a zároveň i nejvíce okouzlující houpadlo ve tvaru jezdeckého koně je vybaveno třmeny a věrnou kopií postrojů včetně sedla. Koník se semišovou hřívou a dlouhým ohonem dostal pevnou dřevěnou základnu. Jeho tělo pokrývá pevná, avšak na dotek příjemná tkanina, která se dobře čistí (hadříkem s pomocí jemného saponátu a teplé vody). Je určený pro děti od 1,5 roku.

Na další herní houpací zvířátka se podívejte zde.

Čtěte také: Tipy na vánoční dárky (1. díl): Překvapení pro tuze hodné děti

Herní kolotoče nad postýlku

Překvapte své děťátko krásným kolotočem nad jeho postýlkou! Na výběr je z celé řady elektronických hraček, které přehrávají několik melodií a obsahují také projektor k promítání vybraných veselých motivů na stop; k dispozici jsou i čistě mechanické produkty, které ke svému provozu nevyžadují baterie.

Tiny-love-hudebni-kolotoc-s-lampickou-a-projekci-na-strop-a

Tiny Love hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop: Jedinečný hudební kolotoč s lampičkou a projekcí na strop 3v1 může provázet vaše děťátko od narození až do předškolního věku.

Silvercloud-hudebni-kolotoc-na-postylku-pocitani-ovecek-a

Silvercloud hudební kolotoč na postýlku počítání oveček: Elegantní a stylový kolotoč na dětskou postýlku se čtyřmi nádhernými ovečkami a ohrádkou. Děti v postýlce zabaví, ale také je pomůže rychleji uspat.

Na další herní houpací zvířátka se podívejte zde.

Ty nejkrásnější dudlíky

Hledáte pro své děťátko originální dudlík některé ze světoznámých značek? Podívejte se k nám! V naší nabídce naleznete spousty dudlíků značky Avent, Tommee Tippee a MAM, které kromě vysoké kvality provedení a zdravotní nezávadnosti nabízejí mnoho veselých motivů.

MAM-dudlik-Nature-6m-2-ks-slon-jednorozec-a

MAM dudlík Nature, 6m+, 2 ks (slon, jednorožec): Ortodonticky tvarovaný dudlík s patentovanou sametovou silikonovou savičkou a veselými obrázky zvířátek. Měkká savička se přizpůsobí tvaru dětského patra, brání deformaci čelistí a zubů. Dudlíky jsou dodávány v praktickém přenosném sterilizačním boxu do mikrovlnné trouby.

NUK-dudlik-Disney-Minnie-New-V1-0-6-mesicu-2-ks-a

NUK dudlík Disney Minnie New, V1 (0 – 6 měsíců), 2 ks: Silikonový ortodontický dudlík se přizpůsobí dětským ústům. Podporuje vývoj celé ústní dutiny. Technologie NUK Air System napomáhá lepší cirkulaci vzduchu v ústech dítěte.

Na další herní dudlíky a šidítka se podívejte zde.

Projektory ve tvaru zvířátek

Věděli jste, že vaše děti mohou mít v postýlce plyšového kamarádka, nebo kamarádku, která jim zpříjemní usínání?

Těmito překrásnými hračkami vešla v posledních letech ve známost společnost Summer Infant, a vynechat ostatně nemůžeme ani Vtech, a zmínit musíme i světoznámého výrobce Fisher-Price. Podívejte se ostatně sami na některé z jejich výrobků:

Fisher-Price-uspavaci-plysovy-hrosik-s-projektorem-a-zvuky-d

Fisher-Price uspávací plyšový hrošík s projektorem a zvuky: Roztomilý noční kamarád, který rozveselí a ukonejší každé miminko. Hrošík přehrává až 30 minut ukolébavek, zvuků z přírody a uklidňujícího šumění. Navíc dětem nad hlavou promítá magickou hvězdnou.

Summer-Infant-plysovy-dinosaurus-s-projektorem-se-zvuky-Deluxe-b

Summer Infant plyšový dinosaurus s projektorem se zvuky Deluxe: Roztomilý dinosaurus v dětském pokojíčku vytváří velmi příjemné prostředí. Děti díky němu rychleji a snadněji usnou. Funkce dinosaura se automaticky zapínají v případě, když děťátko začíná plakat. Hračka v tu chvíli zapíná posledně nastavené funkce.

 

Vtech multimediální projektor s ovečkou na postýlku (modrý): Překrásný noční projektor s tlačítkem ve tvaru ovečky, po jejímž stisknutí začne přehrávat uspávací melodie, které ukonejší děťátko a pomohou mu rychleji usnout.

Na další multimediální projektory se podívejte zde.

Konejšivé houpání pro rychlé usínání

Jak rychle přimět děťátko co nejrychleji usnout? Například díky moderním ergonomickým lehátkům s konejšivými vibracemi a několika různými polohami. Jejich součástí bývají i hudební a světelné boxy, které spolehlivě zabaví vašeho potomka.

Tiny Love lehatko 3v1 Rocker Napper (dzinove) i

Tiny Love lehátko 3v1 Rocker Napper (džínové): Jedinečné lehátko vaše děťátko využije na hraní, krmení i spaní. Lze jej snadno přeměnit na houpací kolébku s rovným dnem a zdviženými kraji (bočnicemi), které zaručují bezpečné a útulné prostředí pro vaše děťátko při spánku.

Na další polohovací lehátka se podívejte zde.

Jan Bedinka